Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

555555

Michal Zhor 2

Sobota jak malovaná a na tachometru expedičního speciálu DACIA Logan I MCV se objevila již pár dní očekávaná řada čísel. Šest kulí jako v žákovské žáka Zilvara z chudobince a kára stále jezdí. Zažili jsme v cca 553000km první “vetší “opravu, mechanik nám musel transplantovat nové turbo. Ale tyto neduhy ke stáří profesionálních sportovců patří. V rámci vozového parku jsme se rozhodli přejít z Francie ještě více do Rumunska a na oslavu jsme si nadělili další Dacii, tentokrát Dokker. Máme tedy black&white kolekci.

Na oslavu jsem se vybavil pivem z malého pivovaru GENIUS NOCI neb jsem náhodou projížděl obcí Lomnice. Mají to tam pěkné, naložili mi velkou kolekci na zadní sedadla a to i přesto, že rozhodně neměli otvíračku. Pozor – reklamní link a taky fotka řady vzorků – více: https://geniusnoci.cz/

Černý expediční speciál se těší na další horské výzvy Evropy a než nás někam pustí, tak jezdíme ty naše hory hezké = české.

  1. Kikina Fatale Kikina Fatale

    Mistre, zahajte pokus, třeba se vozy rozmnozi a budete mít zebri exemplář. Jinak mám neblahý pocit, že Zilvar školu vůbec nenavstevoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *