Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sní daně?

Michal Zhor 2

Sní daně ? Jestli daně sní, tak to fakt nevím. Spací sny nemám ani já, ty nespací mám imrvére.

Sní daně ? Na tuty ! Na tuty nás jednoho dne daně sní a budou u toho mlaskat.

Prozradím vám tedy můj netajný snídaňový recept, který jsem vymyslel z nouze. Jedná se o ovesné vločky CKD, ne ČKD :-), ale CKD (Co Kancl Dal).

První položky jsou skleněná miska a lžíce, bez toho to asi taky jde, ale je to už hodně improvizace a ne každý je ochoten jíst z květináče zubním kartáčkem. Do skleněné mísy vložité neošizenou lžíci medu. Pokud nemáte med, tak se na ranní snídani vyprdněte a dejte si až oběd. Do medu nalejte půlku ranního kafe (druhou půlku užijete jako nápoj). Med a kafe promíchat, netřepat (reverzní James Bond). Do vzniklé rezavé kaluže nasypejte vločky co máte, ty co nemáte by vám sice méně padaly mimo misku na stůl, ale není to snídaně pro člověka bez extrémní představivosti. V tuto chvíli by už hodně lidí nevydrželo, vločky po zamíchání začlo cpát do úst. Špatně. Jeden malý panák rumu a mistrovské dílo je dokončeno. Opilé medovločky s kávovým ocasem ! Bažina snídaňová.

A po dobré snídani si zatancujte

  1. Jana Jana

    Díky za recept. Zítra ráno vyzkouším. Děti to před distanční výukou zajisté nakopne.

    • Michal Zhor Michal Zhor

      Za 1 ! Jako malý hoch jsem snídal často chleba s máslem a med. Šípkový čaj jsem do sebe nalil s odporem a jen díky tomu, že na hrnku jsem měl obrázek cvrčka (nebo jiného brouka).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *