Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Neštěstí nechodí po horách

Michal Zhor 2

Včera jsem jel znaven, za tmy přes město a když jsem přejížděl most přes řeku Svitavu, tak jsem musel objet netypicky stojící vozidlo a uviděl prapodivnou situaci. Za zábradlím nad vodou stála osoba a člověk, který vystoupil z vozu se snažil s touto osobou na dálku komunikovat. Více jsem nestihl v té rychlosti zaznamenat. Nebyl jsem si 100% jist, zda se mi ta situace jen “nezdála”, zda ta postava opravdu byla za zábradlím …….. po pár sekundách jsem vytočil na mobilu 158. Po nahlášení viděného jsem se na most nevracel, protože v tomto případě jsem si vědom toho, že existuje mnoho lepších “vyjednávačů”, já bych špatnou situaci bohužel nezlepšil a maximálně ukojil zvědavost.

Opravdu se stalo to, co jsem viděl ? Nebyl to optický klam, není za tím zábradlím ještě chodník pro pěší ….. ? Policisté zpět nevolali. Takže kdoví ……

Já vím:

“Ženu stojící na mostě nad řekou Svitavou nedaleko Tomkova náměstí spatřil v pondělí večer projíždějící řidič. Protože se pohybovala za zábradlím z vnější strany a vypadalo to, že se odhodlává ke skoku, přivolal muž neprodleně strážníky”.

Neštěstí nechodí po horách, ale navštěvuje pozemšťany. Mám radost, že jsem nebyl lhostejný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *